19 kwietnia 2012

Rozdział 16

* Oczami Cristal *
 To wszystko nie tak miało być .
Miałam poślubić Zayna a okazało się ,że mnie zdradzał z moja przyjaciółką i nie tylko  ;[
Trochę przesadziłam z tą awanturą ,ale jak niby miałam to spokojnie przyjąć .Miesiąc leżałam w śpiączce , nie wiedziałam co się tu wyprawia ...
Na szczęście Harry był ze mną i mnie wspierał . Jeśli chodzi o Kate to postanowiłam się z nią mimo wszystko pogodzić i wybaczyć jej . Ona nie powinna się stresować ,bo w każdej chwili może zacząć rodzić .
Zaynowi nie wiem czy kiedykolwiek  wybaczę to co zrobił .
 Drzwi do pokoju były uchylone ,to co tam zastało mnie przeraziło ...
Znalazłam zaplamiony krwią list od Kate zaadresowany do każdego z nas . Po tej okropnej wiadomości znowu trafiłam do szpitala z zachwianiem nerwowym . Przyprowadzili mi nawet psychologa ,ale nie obchodziło mnie to ,musiałam sama sobie to jakoś poukładać . Hazza ,Liam ,Niall i Louis mi w tym pomogli , tylko mój były narzeczony stał w drzwiach uśmiechając się głupkowato . W pewnej chwili miałam ochotę wybić mu zęby , żeby tylko przestał się śmiać .
Po tygodniu w końcu mnie wypisali ,bo musieli mi zrobić jeszcze dodatkowe kontrolne badania po wypadku .
 Dowiedziałam się ,że gdy byłam w śpiączce wynikły powikłania i Harry oddał mi swoja krew .
Byłam mu za to bardzo wdzięczna i obiecałam ,że wybiorę się z nim na kolację . Mówił ,że sam chciał mi to zaproponować , specjalnie zrezygnował z wypadu z chłopakami żeby mnie odebrać ze szpitala .
Bardzo tęskniłam za Kate i Eleanor , musiałam mieszkać w tym ogromnym domu sama . Zadzwoniłam do Stylesa ,bo czułam ,że chcę teraz być . Zamiast kolacji  ,zamówiliśmy sobie do domu chińskie jedzenie ,wino i świece oraz filmy do kina domowego . Spędziliśmy we dwójkę świetne popołudnie a później także upojną noc przy romantycznej muzyce ...
 Rano Hazza zrobił mi pyszne śniadanie , mogliśmy swobodnie zjeść ,ponieważ miałam jeszcze siedem dni chorobowego a Harry nie miał dzisiaj nic do roboty . Przez nieobecność Kate i Eleanor zastanawiałam się nad sprzedaniem domu i kupnem nowego ,mniejszego najlepiej nad morzem I BLISKO STYLESA .
 Z Haroldem bardzo się do siebie zbliżyliśmy i zostaliśmy parą . Już zapomniałam o Zaynie ,bo teraz miłość połączyła mnie z Harrym . Dużo czasu spędzaliśmy razem ,zwłaszcza nocy na rozmowach i nie tylko ,bo musiałam wrócić do pracy na pierwszą zmianę . Znacznie poprawił mi się humor ,parę razy byłam na koncertach One Direction I Paramore ,ale nie było już tak jak kiedyś ,nie stały już koło mnie moje przyjaciółki , z którymi tak wspaniale się bawiłam .
  * * *
Któregoś dnia wietrzyłam dom ,do pokoju Kate nie wchodziłam od jej zniknięcia . Trochę się tam pusto zrobiło ,ale to wciąż było miejsce naszej przyjaźni . Na dywanie znalazłam małą karteczkę z godzinami odlotu samolotów do USA i nazwa hotelu ,w którym pewnie zatrzymała się moja przyjaciółka .
Wiedziałam do kogo muszę iść z tymi wiadomościami - Zayn był tą osobą . Czekała mnie zapewne trudna rozmowa ,ale to jedyna szansa żeby ściągnąć Kate z powrotem tutaj ,oczywiście jeśli będzie tego chciała .
  Już nie mogłam się doczekać ,gdy znów się zobaczymy i porozmawiamy szczerzę ...

_______________________
 Sądzicie ,że Kate wróci ? a Cristal wszystko się poukłada z Harrym ?
W komentarzach piszcie odpowiedzi ...
Pozdrowienia - Cristal *__*

3 komentarze:

 1. Świetny rozdział ;**
  Jeśli to możliwe , to chcę częściej xD
  Mam nadzieję , że Kate wróci ;))
  Wy to serio mieszacie ;D
  Ciągle się zdradzają , ta jest z tym , ma dziecko z innym , ale akcja :P
  Czekam na nn <3
  Pozdrawiam .xx

  OdpowiedzUsuń
 2. JA już się nie mogę doczekać kolejnego rozdziału . Napisz więcej o Zaynie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę cudowny blog, jeśli chcesz(napisz mi na blogu) to dodam ciebie do obserwowanych. Zapraszam także do mnie na http://najamajke.blogspot.com/
  /Streszczenie/ Vanessa razem ze swoją przyjaciółką Alexis wyjeżdżają na wycieczkę na Jamajkę. Poznają tam Ziggiego i Billego, z którymi się wiążą. Przeżywają mnóstwo przygód i postanawiają wybrać się na kolejną wycieczkę z chłopakami. Lecą do słonecznej Brazylii, miasta Santos. Po przyjeździe Vanessa czyta sms'a Ziggiego, w którym tajemniczy "nikt" prosi o spotkanie. Van postanawia śledzić swojego chłopaka i zauważa kłótnie połączoną z namiętnymi pocałunkami, to oznacza koniec ich w związku. Wracając do pokoju na schodach spotyka Billego, który mówi jej, że Alexis zdradzała go z Ziggym. Vanessa błąkając się po ulicach Santosu spotyka Neymara, piłkarza tamtejszej drużyny. Razem wyruszają w podróż do Hiszpanii na mecz FC Santos - FC Barcelona. Podczas pobytu w kawiarni spotykają.... no właśnie kogo spotykają!?czytaj!

  OdpowiedzUsuń